Loading
SmsAppy! Kolay SMS Servisine Hoşgeldiniz!
SmsAppySmsAppySmsAppy
(210) 123 451
info@smsappy.com
İstanbul

Toplu SMS API

API Nedir? Ne İşe Yarar?

API; son kullanıcıların kendi bünyelerinde bulunan sistemlere/yazılımlara farklı merkezlerdeki yapıları entegre etme işlemidir. Api, Application Programming Interface kelimelerinin baş harflerinin kısaltılması ile iluşmuştur. Api entegrasyonu ile kullanıcı, uzaktaki sistemlere her bir veri çekme ve veri gönderme işlemi için bağlantı kurmaya gerek kalmadan kendi yazılımı üzerinden kontrolü sağlar. Bu bazen mağazalar arası ağ kurmada, bazen ortak platformlarda veri paylaşımı, bazen de toplu sms gibi sık ziyaret edilen sistemler için uygun bir yöntemdir.
Burada amaç; sık kullanılan bir hizmete en az emekle ulaşmaktır!

 

SMS API Nedir?

SMS API, hemen her sektörde kullanılan başlıklı SMS’in sistemlere entegre edilmesidir. Web site üyelik ve şifre bilgilendirme, sipariş bilgilendirme, büyük firma sitelerinin güvenlik kontrolü, kargoların bildirim, e-ticaret sitelerinin ürün hareketi, dinamik cihazların uzak kontrolü ve izlenmesi, eğitim kurumlarının turnike sistemi gibi pek çok sektörde SMS API kullanımına ihtiyaç vardır. Bu gibi yapılarda sistem bir defa kurulur ve sonrasında işlemler dışardan kontrol edilir.

SMS API Fiyatları Nedir?

Sms Api hizmeti ücretsizdir, farklı bir fiyatlandırmaya tabi değildir. Api üzerinden sms göndermek için ayrıca ücret ödenmez. Göndermiş olduğunuz mesajlar satın almış olduğunuz sms kredinizden düşer.

Toplu SMS API Yöntemleri

ASP, PHP, C#, JAVA, DELPHI, Visual Basic gibi her tür yazılım ile uyumlu; XML POST, WEB SERVICE, GET & PUSH kullanım yöntemlerini detekleyen ve sisteminize kolaylıkla entegre edilebilen Toplu SMS Api Sistemi ile tüm mesaj gonderim işlemleri otomatik olarak yapılır. Hatta VatanSMS’e özel anlık çalışan “OTOMATİK RAPOR” (Push Method) ile ayrı bir yazılıma daha gerek kalmadan bilgiler de kullanıcıya iletilir.

SMS API Kimler İçin Uygundur?

İki Basamaklı Doğrulama Gerektiren Uygulamalar
Bankalar
Yüksek Güvenlikli Web Siteleri
E-Ticaret Siteleri
Kargo Şirketleri
Okullar ve Eğitim Kurumları
Online Platformlar
Dinamik Cihaz Kullanan Firmalar
TOPLU SMS API ÇEŞİTLERİ

Kullanım itibariyle Gönderim ve Raporlama olmak üzere ikiye ayrılır.
Teknik olarak ise WEB SERVICE, XML POST, HTTP GET ve PUSH METHOD olmak üzere 4 farklı yapıda kullanılabilir.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks