Loading
SmsAppy! Kolay SMS Servisine Hoşgeldiniz!
SmsAppySmsAppySmsAppy
(210) 123 451
info@smsappy.com
İstanbul

SMS Entegrasyonları

Entegrasyon Nedir?

API; son kullanıcıların kendi bünyelerinde bulunan sistemlere/yazılımlara farklı merkezlerdeki yapıları entegre etme işlemidir. Api, Application Programming Interface kelimelerinin baş harflerinin kısaltılması ile iluşmuştur. Api entegrasyonu ile kullanıcı, uzaktaki sistemlere her bir veri çekme ve veri gönderme işlemi için bağlantı kurmaya gerek kalmadan kendi yazılımı üzerinden kontrolü sağlar. Bu bazen mağazalar arası ağ kurmada, bazen ortak platformlarda veri paylaşımı, bazen de toplu sms gibi sık ziyaret edilen sistemler için uygun bir yöntemdir.
Burada amaç; sık kullanılan bir hizmete en az emekle ulaşmaktır!

 

Entegrasyona ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

İki Basamaklı Doğrulama Gerektiren Uygulamalar
Bankalar
Yüksek Güvenlikli Web Siteleri
E-Ticaret Siteleri
Kargo Şirketleri
Okullar ve Eğitim Kurumları
Online Platformlar
Dinamik Cihaz Kullanan Firmalar
SMS API NEDİR? SMS API FİYATLARI SmsAppy API

SMS API, hemen her sektörde kullanılan başlıklı SMS'in sistemlere entegre edilmesidir. Web site üyelik ve şifre bilgilendirme, sipariş bilgilendirme, büyük firma sitelerinin güvenlik kontrolü, kargoların bildirim, e-ticaret sitelerinin ürün hareketi, dinamik cihazların uzak kontrolü ve izlenmesi, eğitim kurumlarının turnike sistemi gibi pek çok sektörde SMS API kullanımına ihtiyaç vardır. Bu gibi yapılarda sistem bir defa kurulur ve sonrasında işlemler dışardan kontrol edilir.

Sms API hizmeti ücretsizdir, farklı bir fiyatlandırmaya tabi değildir. API üzerinden sms göndermek için ayrıca ücret ödenmez. Göndermiş olduğunuz mesajlar satın almış olduğunuz sms kredinizden düşer.

  1. %99.99 uptime ve stabil çalışan; sektörün içerik ve kullanım olarak en gelişmiş seçeneklerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda API hizmetimizi sürekli geliştirip; sizleri bir adım daha öne getirmenin gayreti içindeyiz. Siztemlerinizde kullanabaleceğiniz SMS Api hazır kod örnekleri ile gönderim ve raporlama sms entegrasyonunuzu kolayca yapabilir, scriptlerimizi kolayca kendi sistemlerinize ekleyebilirsiniz.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks