Loading
SmsAppy! Kolay SMS Servisine Hoşgeldiniz!
SmsAppySmsAppySmsAppy
(210) 123 451
info@smsappy.com
İstanbul

OTP SMS Servisi

OTP (One Time Password) Nedir?

OTP, güvenlik ve doğrulama amacıyla kullanıcılara gönderilen, tek kullanımlık şifre SMS’leridir. Saniyeler içinde gönderilmesi gereken, kişiye özel kodlar içeren durumlarda kullanılabilecektek sistem OTP’dir. Bankaların sisteme giriş yapmak için gönderdikleri kod, OTP SMS’e verebileceğimiz en genel örnek olabilir

Doğrulama, özellikle ticari işlemlerde, online tehditlerden kaçınmak için firmaların çok büyük önem verdiği bir konu. OTP sayesinde, oturum açma, ödeme işlemleri ve parola değiştirme gibi işlemler %100 güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Tek Kullanımlık Şifreler (OTP) ile Neler Yapabilirsiniz?

Şifre Hatırlatma
Güvenlik Önlemleri
Kimlik Doğrulama
Rezervasyon Doğrulama

OTP SMS Ayrıcalıkları

Anında iletilmesi gereken şifre, onay kodu, alarm bilgisi gibi mesajlarınızı OTP – Anlık SMS Doğrulama Servisi ile korumaya alın.
1 to 1 kanal üzerinden çalışan OTP servisimiz ile hiçbir trafiğe takılmadan web siteleri, akıllı telefon uygulamalarında, yeni abonelik, oturum açma, şifre yenileme veya şifre hatırlatma gibi işlemlerin gerçekleşmesinde güvenlik teydi yapmak için mesajlarınız anında müşterilerinize ulaşsın.
VatanSMS’te OTP mesajlarınız satın alınmış SMS paketlerinde yer alan SMS bakiyesinden düşer, normal sms ile aynı ücretlendirilir. Ücretsiz SMS API hizmetimizle OTP SMS gönderimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

OTP SMS API

Web siteleriniz üzerinden daha hızlı bir şekilde OTP SMS’leri göndermek isterseniz OTP SMS API’larımız sayesinde servisimizi kolayca web sitenize ekleyebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks